Výherné automaty Fire Horse

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fire Horse

Spoločnosť IGT prináša výherné automaty Fire Horse, ktoré ponúkajú neskutočné výhry. Neuveriteľných 720 výherných kombinácií môžete získať na piatich valcoch. Fantastická téma a úžasný automat obsahuje množstvo funkcií a symbolov, ktoré vám zaručia vysoké zisky na vaše účty. Okrem základných kartových v automatovej hre Fire Horse stretnete okrem ohnivých koní aj symboly ohnivých kameňov, logo hry, džbán a zo špeciálnych symbolov, môžeme spomenúť Wild, Scatter a roztočenia zadarmo. Tu vás čaká naozaj väčšia šanca na výhru s roztočeniami zadarmo.

Pridajte sa k nám a zažijete ohnivú jazdu plnú výhier

Vyberte si svojho favorita na automate Fire Horse a vyhrávajte s ohnivákom, ktorý ponúka fantastické výhry v online kasínach a skvelé bonusy k tomu, ak hráte za skutočné peniaze. So zvukovými efektami a úchvatnou grafikou sa ocitnete priamo na pretekoch, kde zažijete príjemné chvíle oddychu a zábavy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fire Horse a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fire Horse
Game Platform IGT
Ways to Win 720
Technology HTML5
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo