Výherný automat Hook's Heroes

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hook's Heroes

Hook's Heroes je výherný automat od spoločnosti NetEnt. Predstavuje novú verziu rozprávky Peter Pán. Tento automat sa zameriava hlavne na prehliadané postavy v rozprávke, Kapitána Hooka a jeho posádku. Hra Hook's Heroes Vám ponúkne veľmi slušné funkcie a vynikajúcu grafiku.

Výherný automat Hook's Heroes má tri super funkcie Pirate Feature, Mermaid Feature a Fairy Feature, ktoré sa môžu objaviť kedykoľvek. Prvá funkcia je Pirate Feature - pri voľnom točení sa cez hraciu plochu zhupne pirát, ktorý zmení symboly vo Váš prospech. Druhá funkcia Mermaid Feature je morská panna, ktorá poskladá vašu výhernú kombináciu. Tretia funkcia Fairy Feature – v tejto funkcii sa objaví víla, ktorá odhaľuje Wild symboly.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hook's Heroes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Hook's Heroes
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo