Highlander

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Highlander

Spoločnosť Microgaming predstavuje automatovú hru Highlander inšpirovanú filmom z osemdesiatych rokov. Príbeh zo škótskej vysočiny o nesmrteľných vám umožní dostať sa do zaujímavého deja, ktorý vám ponúkne skutočné zábery vďaka úžasnej grafike a zvukovým efektom. Fanúšikov tohto kultového filmu poteší, ak sa aj na hracom automate objavia jednotlivé postavy  z filmu vrátane Connor McLeod, Brends Wyatt a Kurgan.

Skvelý potenciál výhry

Hra ponúka na piatich valcoch skvelých 243 spôsobov ako vyhrať zaujímavé výhry prostredníctvom inovovaných funkcií, špeciálnych symbolov - wild a scatter, ale tiež extra hrami a voľnými roztočeniami. Logo Highlander je symbol Wild a môže nahradiť všetky symboly v hre okrem Scatter.  Ak natrafíte na 3 alebo viac wild symbolov na ľubovoľnej aktívnej výhernej línii, môžete si vytvoriť slušné výhry. 3 alebo viac Scatter kdekoľvek na valcoch vám spustí funkciu Free Spins a dostaneš 10 voľných roztočení zadarmo. Na hre si môžete dopriať výhry v maximálnej výške roztočením valcov automatu Highlander.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Highlander a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Highlander
Game Platform Microgaming
Ways to Win 243
Technology HTML5
Reels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 1/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online TV