Hieroglyfy starého Egypta prinášajú bohatstvo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hieroglyfy starého Egypta prinášajú bohatstvo

S témou starého Egypta sa stretnete aj na video automate Fortunes of Ra, ktorý vytvorila spoločnosť Blueprint Gaming, patrí medzi jackpotové hry. Ponúka hru v dvoch verziách. Klasickú aj verziu Jackpot King. Na piatich valcoch môžete nájsť desať spôsobov ako vyhrať.

Naskytne sa vám pohľad na dva stĺpy pokryté hieroglyfmi, zatiaľ čo v pozadí sa môžete zahľadieť na palmy a pyramídy pred zapadajúcim slnkom. Atraktívne funkcie a špeciálne symboly vám umožnia znásobiť si vaše vklady roztočením automatu online za skutočné peniaze. Ešte váhate? Doprajte si viac ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hieroglyfy starého Egypta prinášajú bohatstvo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fortunes of Ra
Game Platform SG Gaming
Rows 3
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo