Henry VIII

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Henry VIII

Henry VIII vládol Anglicku od roku 1509 až do roku 1547 a najlepšie si ho pamätá ako hnaciu silu odluky Anglickej cirkvi od rímskokatolíckej cirkvi; on je preto ideálny ako téma pre online hrací automat a inšpirované hry nám poskytli práve takúto hru.

Henry VIII je päť valcový výherný automat s tromi radmi a dvadsiatimi pevnými výplatnými líniami. K tejto hre je farebný a cartoonish dizajn so zlatými zarámovanými valcami, ktoré sedia na pozadí bujného interiéru paláca. Samotný Henry sa sám pozerá na konanie z pravého dolného rohu.

Pôvodný 20p Slot ovocný automat bol zodpovedný za mnoho šťastných spomienok v online kasínach. Výbuch z minulosti - nenechajte sa mýliť. Inšpirované hranie naozaj nepridalo k zážitku, okrem pridaných divokých symbolov a možnosti hrať s 20 kreditmi naraz, na rozdiel od originálu. Naozaj to  potrebovalo niečo doplniť? Možno nie, kvôli nostalgii.

Ovládnite túro ríšu aj vy

Šašo pôsobí ako divoký symbol, ktorý môže nahradiť akýkoľvek základný symbol, ktorý hráčom pomôže vytvoriť výhernú líniu. Bonusom je samotný kráľ. Získajte tri z nich kdekoľvek, aby ste aktivovali jednu z troch funkcií - kráľ točí kráľovský valec alebo divoký žolík. Každý z nich predstavuje režim Free Spins s rôznymi špeciálnymi funkciami.

Ale Henry VIII je oveľa laskavejšia osoba v tejto verzii video automatu, ktorú priniesla spoločnosť Inspired Gaming, ktorá prináša bizarnú hru s najväčším online kasínom na svete. Poďme sa pozrieť, či budete vládnuť. Symboly vysokej hodnoty sú reprezentované rytierom na koni, logom hry, helmou, korunou na vankúši. Henry VIII je slot vhodný pre kráľa s niektorými veselými grafikami, mnohými bonusovými funkciami a možnosťou zaplatiť trochu navyše za viac vzrušenia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Henry VIII a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Henry VIII
Game Platform Inspired Gaming Group
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 / 250
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze