Automaty Jimi Hendrix

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jimi Hendrix

Rockovo ladený hrací automat Jimi Hendrix od tvorcov spoločnosti NetEnt prichádza potešiť svojich nadšencov. Spomínajte si na tohto gitarového virtuóza, ktorý vás bude sprevádzať skvelým hracím automatom, je vybavený skvelou 3D grafikou. Celá tématika tejto hry je ladená historicky, a vy tak budete mať pocit, že ste sa na chvíľu vrátili do divokých šesťdesiatych rokov minulého storočia.
Ak nepatríte medzi fanúšikov Jimiho Hendrixa, možno poznáte niektoré z jeho albumou, ako Are You Experienced, či Electric Ladyland, a hudobné hity ako Foxy Lady, Hey Joe či Purple Haze, ktoré sú nezabudnuteľné.

Vychutnávajte legendárne hity

Hracie automaty Jimi Hendrix ponúkajú 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií, taktiež množstvo špeciálnych funkcií ako: Purple Haze, Red Guitar Re-Spin, Pick and Click a tiež roztočenia zadarmo. Vaše šance na výhru sa zvyšujú čoraz viac, stačí si len zahrať v našich kasínach s licenciou za skutočné peniaze. Na jedno roztočenie môžete získať výhru až 80 000 mincí.

Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo Video Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jimi Hendrix a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jimi Hendrix
Game Platform NetEnt
Lines 20
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo