Heart of The Jungle automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Heart of the Jungle

Lady Goodchildová spolu s krásnym divochom vás prevedú nebezpečnou džungľou na hracom automate Heart of the Jungle od tvorcov Ash Gaming. Vašou úlohou bude zdolať všetky nástrahy, s ktorými sa môžete stretnúť. Vašou odmenou budú špeciálne symboly Wild, Scatter a funkcie, ktorými sú aj rozširujúce sa zložené symboly, ktoré pri každej výhernej kombinácii pokryjú celý valec. Automatová hra Heart of the Jungle disponuje tiež s bonusom Jungle Trail, vďaka ktorému si môžete sprístupniť štyri rôzne hry s roztočením zadarmo.

Nezabudnuteľná cesta plná nebezpečenstva s excelentnými výhrami

V džungli môžete získať rôzne trofeje, ktoré sa nachádzajú na piatich valcoch automatu Heart of the Jungle, na ktorom môžete získať až 50 výherných línií. V hre môžete stretnúť niektoré z týchto symbolov: slona, ​​leoparda, človeka žijúceho v džungli, Jungle Lady, masku s logom, šimpanza, ale aj hracie karty symboly A, Q, K, J, a 10. Skvelá 3D grafika vo vysokom rozlíšení spolu so zvukovými efektami vám dopraje úžasné dobrodružstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Heart of the Jungle a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Heart of the Jungle
Game Platform Ash Gaming
Reels 5
Lines 50
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo