Hanzo’s Dojo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hanzo’s Dojo

Naučte sa bojové umenie v krajine vychádzajúceho slnka v spoločnosti najlepších bojovníkov. Váš tréning sa môže práve začať, a to roztočením valcov hracieho automatu Hanzo’s Dojo od tvorcov spoločnosti Yggdrasil Gaming. Hanzu a jeho Dojo trénuje bojovníkov v oblasti bojových umení v krásnej prírode. Neváhajte ak sa chcete pripojiť k samurajovi, ninjovi, sumovi aj ostatným bojovníkom, kde sa môžete stať víťazom aj vy.

Na piatich valcoch ponúka 25 spôsobov výhry. Váš výherný potenciál môžu vylepšiť zaujímavé bonusy a funkcie, ktoré hra ponúka, vrátane bezplatných otočení, rozširujúcich wilds aj multiplikátorov. Úžasná grafika a široká škála špeciálnych symbolov dodáva automatovej hre Hanzo’s Dojo veľmi dobré skóre k fantastickým výherným kombináciám každým roztočením valcov v online kasínach. Ázijský štýl a skvelé umiestnenie valcov vo vnútri záhrady plnej bonsajov a čerešňových kvetov zaujme väčšinu hráčov. Doprajte si relax a chvíle oddychu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hanzo’s Dojo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Hanzo´s Dojo
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze