Hracie automaty Green Lantern

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Green Lantern

Super hrdina Green Lantern z populárneho seriálu "The Big Bang Theory" už aj na hracom automate Green Lantern od tvorcov Nyx. Prostredníctvom automatu si môžete vylepšiť váš stav na hracom účte, kde môžete získať rozprávkové výhry so super hrdinom, ktorý chráni svet. Skvelú grafiku so zvukovými efektami si môžete užívať na piatich valcoch automatu, ktorý ponúka množstvo bonusov.

Dvojnásobné výhry so super hrdinom

Zo špeciálnych symbolov na výhernom automate Green Lanter stretnete Scatter, ktorý symbolizuje prsteň a ten vám pridá niekoľko kreditov navyše na váš herný účet. V hre nájdete zaujímavú funkciu SUPER BET (Špeciálnu stávku), ktorú si môžete aktivovať spolu so špeciál ringom, vďaka ktorým sa vám zvýšia vaše výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Green Lantern a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre