Kasíno hry Golden

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden

Zahrajte si hracie hracie automaty Golden od tvorcov NextGen Gaming, ktorý ponúka širokú škálu možností výhier na piatich valcoch. V hre stretnete okrem základných kartových a špeciálnych symbolov aj kohúta, ktorý vám môže odhaliť tajomstvo zlatého vajca s hodnotnou finančnou čiastkou.

Nechajte sa odmeniť zlatom

Vaše zisky porastú neuveriteľnou rýchlosťou aj vďaka Wilds, Scatter a Free games, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou hry. Vyskúšajte nájsť na automatovej hre Golden až 243 spôsobov ako získať zaujímavé výhry na farme plnej zlatých odmien. Najvyššia hodnota je silueta kohúta, ktorá vás odmení až 2,000 mincami.

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden
Game Platform NextGen Gaming
Theme Based on the story of an golden egg
Technology HTML5
Symbols Eggs, Rooster, Chicken
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.25 / 500.00
3D No
Coin Values 0.01 / 20.00
Free Spins Yes
HD No
Jackpot No
Lines up to 243
Ways to Win 243
Wheels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 2/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo