CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Shamrock

Skvelá šanca vyhrať na vás čaká na výhernom hracom video automate Golden Shamrock, ktorý vytvorila spoločnosť Net Entertainment. Na piatich valcoch tu nájdete úžasné symboly, s ktorými môžete získať peniaze zadarmo ako sú wild, scatter symboly a roztočenia zadarmo. Až 20 výherných línií napočítate, ak roztočíte valce tejto fantastickej hry plnej prekvapení ako z rozprávky.
Doprajte si oddych a zábavu, pričom môžete vyskúšať fajku, veľmi dobré pivko, či oťažkať mešec plný peňazí.

Ak nájdete štvorlístok, určite vám prinesie šťastie

Nájdete tu aj hudobné nástroje a klobúk, ktoré nesmú chýbať na žiadnej oslave či zábave, ktorú si doprajete aj vy roztočením valcov výherného automatu Golden Shamrock. Nespočetné množstvo výhier vás môže prekvapiť ak natrafíte na bonusové symboly. Wild symbol predstavuje logo škriatka a scatter symbol je zlatý štvorlístok. Wild symbol môže nahradiť všetky ostatné symboly okrem scatter symbolu. Za tri a viac scatter symboly obdržíte roztočenia zadarmo, ak v priebehu roztočenia nájdete ďalšie, môžete získať aj násobiteľa, s ktorým vaša výhra porastie ešte viac.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Shamrock a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Shamrock
Game Platform NetEnt
3D No
Bet Levels 10
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
HD Yes
Jackpot No
Reels 5
Rows 3
Symbols Irish Leprechaun
Technology HTML5
Theme Irish style slot game
Ways to Win 20
Lines 20
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo