CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Colts

Hra je inšpirovaná ozbrojencami Ďalekého Západu a všetky symboly sú zamerané na túto tému. Tentokrát vás privítajú banditi, šerifovia a ďalší pištoľníci. Skvelých 40 výherných línií môžete získať na jedinečnom video automate inšpirovanom divokým západom Golden Colts z dielne tvorcov Play'N Go. K dispozícií je 7 bonusových funkcií z toho 6 voľných točení, ktoré ponúkajú 4 × 4 Mega symboly, špeciálne symboly, multiplikátory až 30 násobky vašich stávok. V hre nájdete taktiež základné kartové symboly, symboly ako šerifov, pištoľníkov, hazardných hráčov a dievčat.

Staňte sa súčasťou dobrodružstva divokého západu a pripojte sa k tímu lovcov odmien, ktorí sa pokúšajú chytiť smrteľné automatové zlaté hroty. Najviac vzrušujúca bonusová udalosť je funkcia Most Wanted. Druhá z nich predstavuje Pick Game, ktorá udeľuje okamžité peňažné odmeny, alebo akékoľvek zo šiestich kôl s voľným kolom. Môžete dokonca získať ďalšiu šancu na prehrávanie inej funkcie voľných točení, alebo získať viac hotovostných bonusov. Pripravte sa na vzrušujúcu výzvu s online výherným automatom Golden Cots plnú zaujímavých bonusov a exkluzívnych hier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Colts a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Colts
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 40
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online