CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Caravan

Dobrodružstvo v arabskej púšti zažijete na výhernom automate Golden Caravan od Play'n Go s 10 výhernými líniami. Hľadajte poklad v púšti na piatich valcoch automatu a prostredníctvom symbolov, ktoré hra ponúka.

Hľadajte truhlice plné zlata

Stretnete tu skvelo vyzerajúcu ťavu, arabského a čínskeho obchodníka, zlato, šperky, textílie a množstvo bonusových funkcií. So špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorým je obchodník oblečený v červenej farbe, ten dokáže nahradiť všetky symboly na valcoch, aby vznikla výherná kombinácia. Scatter symbolom je truhlica s pokladom, ktorý preteká zlatom a drahokamami. Ak získate zase tri symboly ťavy na valcoch, budete odmenení 10 roztočeniami zadarmo s vynásobenými výhrami.

Funkcia Gamble v automatovej hre Golden Caravan vám dáva príležitosť znásobiť výhry s každým roztočením zadarmo v hlavnej hre, a tiež hádať skryté symboly kariet. Máte možnosť získať až 250.000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Caravan a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Caravan
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply