Gold King

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Gold King

Gold King - Zlatý kráľ v preklade obklopený množstvom zlatých mincí je ďalším skvelým video automatom od vývojárov hracích automatov spoločnosti Play'n Go. Ste pripravený na množstvo príležitostí, ktoré táto hra ponúka? Doprajte si trochu viac už dnes. Nepremeškajte túto chvíľu a môžete sa cítiť kráľovsky už teraz.

Kráľovské odmeny každý deň

Na piatich valcoch je k dispozícii dvadsať výherných línií, okrem toho je vybavený množstvom bonusových prvkov. Po vizuálnej stránke nie je až taký atraktívny, keďže tvorcovia zvolili skôr temné farby. Ale pritom si môžete bez akýchkoľvek rušivých momentov vychutnať hrací zážitok a skvelé odmeny. Zlatý kráľ je pomerne viac ozdobený a vytvára dojem bohatstva, taktiež v pozadí nájdete veľa zlatých mincí. Symboly na valcoch zahŕňajú pozlátené hracie karty A, K, Q, J a 10, ako aj zlaté pruhy, amulety a zlaté korunky. Najviac lukratívnym symbolom je ruža, ktorá je wild symbolom, nahrádza všetky symboly, čím sa rozptýli, a odmeňuje vás 125 krát. Vyskúšajte hrať online výherné automaty, ktoré disponujú zaujímavými bonusmi a peňažnými výhrami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Gold King a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Gold King
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online