CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Glow

Magický hrací automat Glow je plný pokoja, krásnej prírody a vysokých výhier. Automat Vám na pozadí hracej plochy, ktorá sa skladá s 5 valcov a 15 výherných línii, ponúka krásny pohľad na polárnu žiaru a pokojnú prírodu severnej krajiny. Hrací automat Glow, je tak dobre spracovaný, že hráča vtiahne do deja a ponúkne mu prijemne funkcie a vysoké výhry.

Funkcie

Funkcie s ktorými sa môžeme v automate stretnúť sú:

  • Symbol wild – Symbol wild nahrádza všetky symboly a výhru zdvojnásobí. Jeho symbolom je medveď zdobený ružovým drahokamom.
  • Free spin – získate v režime Wild kde sa vypláca dvojnásobne. Počas Free spinu môžete získať až 5 točení zadarmo navyše.

Symboly v hracom automate majú veľmi zaujímavý dizajn a sú zdobene rôznymi farbami drahých kameňov.

Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo Video Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Glow a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Glow
Game Platform NetEnt
3D Yes
Bet Levels 10
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Jackpot No
Lines 15
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Coin Values 0.01
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo