Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Glorious Empire

Nazrite do histórie Rímskej ríše na online hracom automate Glorious Empire od tvorcov Nextgen Gaming. Na valcoch video automatu nájdete symboly stvárňujúce Rímsku ríšu ako napríklad chrám, rímskych vojakov, štíty, okrídlené kone, krásnu Helenu z Tróje, zlatého leva, striebornú helmu a vozy. Tešiť sa môžete z bonusových symbolov wild, scatter, ale aj z voľných roztočení na 40 výherných radoch.

Vyhrať môžete v každom online kole

Motív starovekého Ríma a príbeh krásnej Heleny z Tróje na výhernom automate Gloriou Empire vám dopraje každým roztočením ešte viac príležitostí na zlatej ceste k bohatstvu. Užívajte si zároveň výhľad na veľkomesto a oceán, ktorý ponúka niekoľko ďalších šancí vyhrať veľký balík peňazí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Glorious Empire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Glorious Empire
Game Platform NextGen Gaming
Theme Inspired by the Centurion slot and Centurion free spins slot
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.50 / 500.00
Lines 40
HD Yes
Ways to Win 40
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins No
Game Features Multipliers
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 10/10
Sound Effects 10/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo