CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Glass Slipper

Staňte sa aj vy súčasťou príbehu o Popoluške na hracom automate The Glass Slipper od Ash Gaming založenom na obľúbenej rozprávke. Hra ponúka veľmi veľké možnosti vyšplhať sa k veľkým výhram, vďaka množstvu bonusov a progresívnemu jackpotu, ktoré nikde inde len tak rýchlo nebudete môcť vyhrať. Vychutnajte si skvelú 3D grafiku a špičkovú úroveň hry na najpopulárnejšej rozprávky na automatovej hre The Glas Slipper.

Progresívny jackpot sa vyhráva počas celej hry

Výherný automat The Glass Slipper obsahuje špeciálny super modifikátor a tri bonusové kolá. Upratujte pred zrakom nevlastných sestier Popolušky, oblečte si prekrásne šaty, aby ste sa stretli s kráľovskou rodinou v kúzelných roztočeniach zadarmo, a tancujte s princom na veľkom bále. Samotná Cindy v pracovnom odeve stojí pri valcoch a povzbudzuje vás.

Nájdete tu symboly priamo z príbehu samozrejme Popoluška nesmie chýbať, jej nevlastné sestry, macocha, princ, topánky, holubica, dobrá víla a klasické kartové symboly. Dobrá víla prináša roztočenia zadarmo, Topánka zasa "Jackpot", holubica stvárňuje "Super Wild", ktorý nahrádza ostatné symboly, symbol Popolušky prinesie výhry vďaka funkcii "Spring Clean Bonus" a Tancujúci princ s Popoluškou vám získajú ďalšie skvelé peniaze s funkciou "Grand Ball Bonus".

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Glass Slipper a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Glass Slipper
Game Platform Playtech
Technology Flash
Reels 5
Lines 20
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply