Výherné automaty Ghost Pirates

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ghost Pirates

Plavba pirátskou loďou plnej duchov prináša fantastické výhry na hracom automate Ghost Pirates, ktorý ponúka neuveriteľných 243 možných výherných kombinácií. Stretnete tu tváre mŕtvych pirátov, vrátane jednookého Eda a Peggyho Rottena, ale aj truhly, lodné delá a šialenú opicu.

Dobrodružná plavba ponúka stratené poklady

Bojujte proti pirátom siedmich morí, ktorí sa plavia po moriach a hľadajú stratené poklady. Hrozné zvukové efekty a nádherná grafická stránka tejto hry vám dopraje skvelý zážitok a rozprávkové výhry. Keď na valcoch automatovej hry Ghost Pirates získate tri a viac scatter symbolov, aktivujete si tak spiny zadarmo. K tomu navyše získate scatter výhru a násobiteľa všetkých výhier 3x. Spiny zadarmo môžu byť počas nich obnovené.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ghost Pirates a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ghost Pirates
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo