Výherné automaty Ghost Pirates

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Ghost Pirates

Plavba pirátskou loďou plnej duchov prináša fantastické výhry na hracom automate Ghost Pirates, ktorý ponúka neuveriteľných 243 možných výherných kombinácií. Stretnete tu tváre mŕtvych pirátov, vrátane jednookého Eda a Peggyho Rottena, ale aj truhly, lodné delá a šialenú opicu.

Dobrodružná plavba ponúka stratené poklady

Bojujte proti pirátom siedmich morí, ktorí sa plavia po moriach a hľadajú stratené poklady. Hrozné zvukové efekty a nádherná grafická stránka tejto hry vám dopraje skvelý zážitok a rozprávkové výhry. Keď na valcoch automatovej hry Ghost Pirates získate tri a viac scatter symbolov, aktivujete si tak spiny zadarmo. K tomu navyše získate scatter výhru a násobiteľa všetkých výhier 3x. Spiny zadarmo môžu byť počas nich obnovené.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Ghost Pirates a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre