Hrací automat Gem Drop

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Gem Drop

Hrací automat Gem drop je od spoločnosti Play´n Go. Téma automatu bude hneď po spustení každému jasná. Drahokamy. Drahé kamene rubíny, smaragdy, tehličky zlata a mnoho ďalších symbolov, Vás bude sprevádzať týmto hracím automatom. Grafické spracovanie a hudba spolu pôsobia veľmi príjemným dojmom.

Hrací automat ponúka množstvo funkcii, bonusových hier a progresívny jackpot. Gem Drop sa hrá na 5 valcoch s 10 pevnými líniami. Spolu s bežnými symbolmi sa na valcoch hracieho automatu točia aj bonusové bloky, ktoré spúšťajú bonusové hry. Na výber máte Double Up alebo Triple Up.  V obidvoch hrách hľadáte výhru ukrytú pod drahokamom.

Hrací automat však obsahuje aj Progresívny Jackpot s tromi kolesami šťastia. Jackpot šanca snov (zlaté koleso šťastia), Jackpot Luxus (strieborné koleso šťastia) a Jackpot Lahoda (Bronzové koleso šťastia).

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Gem Drop a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Gem Drop
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 10
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo