Hrací automat Geisha Wonders

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Geisha Wonders

V hracom automate Geisha Wonders si prídu na svoje všetci fanúšikovia ďalekého východu. Tento hrací automat obsahuje všetko, čo je spojene s Japonskom „ krajinou vychádzajúceho slnka“. V hre na Vás čakajú symboly ako, bonsai, krásne papierové lampióny, koi kapor, čajový servis ale aj veľmi známa mačička prinášajúca šťastie.

V tomto hracom automate budete ohromený krásnou grafikou a zvukovými efektmi pripomínajúcími oblasti sveta v okolí Japonska. Ďalšou výhodou hry je veľa výherných symbolov a možností, ako si zvýšiť výhru. V hracom automate Geisha Wonders sa môžete tešiť na Wild symbol (soška Budhu), Scatter symbol (Geisha), ktorá prináša 10 točení zadarmo, ale najmä na možnosť získať Wonder Jackpot, alebo dokonca Mega Wonder Jackpot. Tak neváhajte a zahrajte si v tomto skvelom hracom automate. Výhry čakajú len na Vás.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Geisha Wonders a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Geisha Wonders
Game Platform NetEnt
Bet Levels 10
3D No
Coin Values 0.05
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
HD No
Jackpot No
Lines 30
Reels 5
Technology Flash
Ways to Win 30
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo