Futbalový pohár šampiónov

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Futbalový pohár šampiónov automaty

V súvislosti s majstrovstvami Európy vo futbale vo Francúzsku v júni 2016 tvorcovia Net Entertainment prinášajú úžasný automat Football Champions Cup. Grafické stvárnenie je na veľmi vysokej úrovni, a to napriek klasickému vzhľadu, na prvý pohľad určite osloví nielen priaznivcov klasických hier, ale aj futbalových fanúšikov. Poďte sa zapojiť do hry, v ktorej ostanete víťazom aj vy! Môžete sa tešiť na divákov z celého sveta, ktorý vás prišli povzbudzovať v hre na obrovskom štadióne, kde sa odohráva šampionát. Na začiatku hry si vyberiete, ktoré krajiny chcete hrať.

Získajte titul majstra s nami!

Hrací automat Football Champions Cup okrem toho, že ponúka 20 výherných línií na piatich valcoch, ponúka aj špeciálne symboly akými sú funkcia Overlay Wilds, Bonus a voľné roztočenia zadarmo, ktorými získate skvelé peniaze na váš herný účet. Medzi symbolmi určite nájdete futbalovú loptu, trofeje, brankárske rukavice, rozhodcovia, kopačky, píšťalka a samozrejme klasické kartové symboly. Ak natrafíte na 3 bonusové symboly, hra sa dostane do kola pokutových kopov. Symbol Wild stvárňuje lopta, ktorá je najvyšším cieľom tejto hry, ak dáte 7 gólov, môžete prejsť do ďalšieho kola a potom do semifinále. Víťazovi bude udelených 10.000 bodov, druhé miesto získa 2.000 a víťaz bronzu získa 400 bodov.
S nami zažijete skutočnú atmosféru medzinárodného futbalového turnaja - davy, štadióny aj zvuky na výhernom automate Football Champions Cup, ktorý vám umožní ponoriť sa do atmosféry turnaja.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Futbalový pohár šampiónov automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre