Futbalový pohár šampiónov

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Futbalový Pohár Šampiónov

V súvislosti s majstrovstvami Európy vo futbale vo Francúzsku v júni 2016 tvorcovia Net Entertainment prinášajú úžasný automat Football Champions Cup. Grafické stvárnenie je na veľmi vysokej úrovni, a to napriek klasickému vzhľadu, na prvý pohľad určite osloví nielen priaznivcov klasických hier, ale aj futbalových fanúšikov. Poďte sa zapojiť do hry, v ktorej ostanete víťazom aj vy! Môžete sa tešiť na divákov z celého sveta, ktorý vás prišli povzbudzovať v hre na obrovskom štadióne, kde sa odohráva šampionát. Na začiatku hry si vyberiete, ktoré krajiny chcete hrať.

Získajte titul majstra s nami

Hrací automat Football Champions Cup okrem toho, že ponúka 20 výherných línií na piatich valcoch, ponúka aj špeciálne symboly akými sú funkcia Overlay Wilds, Bonus a voľné roztočenia zadarmo, ktorými získate skvelé peniaze na váš herný účet. Medzi symbolmi určite nájdete futbalovú loptu, trofeje, brankárske rukavice, rozhodcovia, kopačky, píšťalka a samozrejme klasické kartové symboly. Ak natrafíte na 3 bonusové symboly, hra sa dostane do kola pokutových kopov. Symbol Wild stvárňuje lopta, ktorá je najvyšším cieľom tejto hry, ak dáte 7 gólov, môžete prejsť do ďalšieho kola a potom do semifinále. Víťazovi bude udelených 10.000 bodov, druhé miesto získa 2.000 a víťaz bronzu získa 400 bodov.

S nami zažijete skutočnú atmosféru medzinárodného futbalového turnaja - davy, štadióny aj zvuky na výhernom automate Football Champions Cup, ktorý vám umožní ponoriť sa do atmosféry turnaja.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Futbalový Pohár Šampiónov a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Football Champions Cup
Game Platform NetEnt
Coin Values 1 – 10
Free Spins Yes
Lines 20
Maximum Win 20,000 coins or $10,000 on a single bet line
Min / Max Bet 0.20 to 100.00
Reel Type spinning reels
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Game Features Random Overlay Wild, Bonus game, Overlay Wilds, Wild Substitutions
Theme Pop culture, Sports
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo