Full moon fortunes automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Full Moon Fortunes

Tématikou hracieho automatu Full Moon Fortunes je vlkolak, kde hra vykresľuje desivý príbeh Dr. Blackwooda, ktorý bol brutálne napadnutý vlkom a teraz sa premení vo vlkolaka vždy, keď je spln. V čase splnu, môžete stráviť noc na cintoríne s Dr. Blackwoodom, a hľadať protilátku medzi skryté pokladmi. Na piatich valcoch automatu môžete využiť 20 línií, ktoré znamenajú výhru.

Získajte bohatstvo vďaka osudu Dr. Blackwooda

Súčasťou sú špeciálne symboly, ktoré vám prinášajú najrôznejšie bonusy. Medzi symbolmi nájdete samotného Dr. Blackwooda, náhrobok, stopa, náboje, rodinný erb a všetky štandardné kartové symboly. Symbol vyjúceho vlka, ktorý je zároveň aj wild symbolom je najlepšie platený, ak ich nájdete päť v rade, tak môžete získať samostatný jackpot. Ak natrafíte na 3 a viac symbolov náhrobku, získate roztočenia zadarmo. Automatová hra Full Moon Fortunes je vybavená množstvom masívnych multiplikačných výhier, ktoré môžete odomknúť špeciálnou kombináciou na valcoch. Vyskúšajte si hru zadarmo, alebo za peniaze a už dnes môžete vyhrať!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Full Moon Fortunes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Full Moon Fortunes
Game Platform Ash Gaming
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo