Fruit Bonanza

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fruit Bonanza

Výherný automat Fruit Bonanza plný ovocia od tvorcov developerskej spoločnosti Play´N Go má k dispozícii 4 jackpoty, vrátane super jackpotu - ktoré môžu rásť. Ponorte sa do hry s nádychom nostalgie, v ktorej nechýbajú bonusové hry.

Získajte tri jackpotové symboly na ľubovoľnej aktívnej výhernej línii a vyhrajte Jackpot ovocia. Získajte štyri symboly jackpotu na ľubovoľnej aktívnej výhernej línii a vyhrajte jackpot Juice. Získajte päť jackpotových symbolov na ľubovoľnej výhernej línii 1 až 8, aby ste získali Bonanza Jackpot. Získajte päť jackpotových symbolov na výplatnej čiare 9, aby ste získali Super jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fruit Bonanza a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fruit Bonanza
Game Platform Play'n GO
Jackpot Yes
Lines 9
Reels 5
Rows 3
Game Features Multipliers
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Ovocné Automaty Retro