Hracie automaty Fortune Teller

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fortune Teller

Pozrite sa osudu do očí na automatovej hre Fortune Teller od spoločnosti Net Entertainment, kde môžete napočítať tridsať výherných línií. Čarovná krištáľová guľa vám ukáže čo vás v najbližšom období čaká prostredníctvom veštice. Tie najvyššie výhry si môžete aktivovať sami.

Osud držíte v čarovnej krištáľovej guli

Vďaka bonusovým symbolom Wild, Scatter a Bonusovej hre, ktoré obsahuje výherný automat Fortune Teller získate ešte viac peňazí na hrací účet. Prvým zaujímavým symbolom je Wild, ktorým je zverokruh a ten dokáže nahradiť ostatné symboly. Čarovná krištáľová guľa je zase scatter symbolom, ten vašu stávky vynásobí. Medzi posledný bonusový symbol patrí veštica, ktorá spustí bonusovú hru, ak nájdete 3 a viac symbolov. Veštkyňa potom na stolček pred vás vyloží niekoľko tarotových kariet, ktoré musíte otočiť. Keď narazíte na kartu so smrťou, potom bonusové kolo skončí. Skvelé funkcie na video automate Fortune Teller vám splnia vaše nesplnené želania.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fortune Teller a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fortune Teller
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo