Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Flux

Hrací automat Flux od spoločnosti ThunderKick, vám ponúkne úžasné 3D prevedenie tejto hry. Pestrofarebné tvary pripomínajúce diamanty rôznych tvarov tvoria symboly.

Atraktívne výhry každý deň

Až 15 výherných riadkov na piatich valcoch s troma radami vám ponúka video automat Flux. Medzi špeciálne funkcie patria symboly Wild, voľné zatočenia a zaujímavosťou je funkcia, kde sú výherné rady aktívne v oboch smeroch.

Výherný automat Flux a jeho funkcie:

  • Symbol Wild predstavuje zlaté písmeno "W", dokáže nahradiť všetky ostatné symboly v hre s výnimkou symbolu bonusov a pomáha tým rýchlejšie vyskladať výherné kombinácie.
  • Voľné ​​zatočenia môžete získať v rámci bonusovej hry, ktorých môže byť až 48. Ak získate 3 symboly bonusu v tvare písmena "B", spustí sa vám bonusová hra.
  • Každý ďalší symbol bonusu pridá v rámci bonusovej hry ďalšie roztočenie zadarmo. Máte možnosť vybrať si z troch druhov bonusových hier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Flux a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Flux
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Symbols Gems
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning 3D symbols
Lines 15
Jackpot No
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Ways to Win 15 fixed ways
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo