Výherné automaty Flowers zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Flowers

Flowers výherný hrací automat, od spoločnosti Net Entertainment má 5 valcov, 3 rady a 30 výherných línii. Počet výherných línii je nastaviteľný, čím si viete upraviť Vaše šance na výhru, taktiež viete nastaviť výšku stávky na líniu.

Hra používa okrem abecedných symbolov aj obrázky „ živých “ kvetín, slniečko pre Wild a mráčik pre Freespin. Počas Freespinu sa automaticky zapne multiplikátor, čím sa zvyšuje Vaša výhra. Možnosť hry vo fullscreen móde umocní Váš zážitok a funkcia autoplay Vám umožní venovať sa počas hrania aj iným činnostiam. Flowers je zábavný, jednoduchý a prináša vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Flowers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Flowers
Game Platform NetEnt
Coin Values 0.01
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 30
Jackpot No
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions, Double Symbol, Wild stacks
Ways to Win 30
3D No
Bet Levels 10
HD Yes
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo