Výherný automat Flame of Fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Flame of Fortune

Výherný automat Flames of Fortune ponúka na piatich valcoch desať výherných línií a bol vyvinutý top poskytovateľom Scientific Games.
Okolo hracej plochy vidieť horieť plamene, a na valcoch môžete okrem štandardných kartových symbolov stretnúť leva, váhy, zložené ruky a sprievodcu predstavujúceho múdrosť. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý stvárňuje biela holubica mieru, vďaka ktorej môžete získať ešte vyššie výhry na herný účet.

Ohnivá show plná výhier začína

V automatovej hre Flame of Fortune máte k dispozícií aj špeciálne funkcie ako "Režim Big Bet", ktorý sa skladá z 5 roztočení zadarmo a druhým je režim "Super Big Bet", ktorý sa skladá z 8 otáčaní zadarmo. Keď kliknete na tlačidlo veľká stávka, budete mať možnosť zahrať si s jedným z dvoch kolies. Ak vám bude šťastie naklonené môžete získať veľký balík peňazí vo váš prospech. Zaujímavý automat s množstvom obrovských výhier si môžete vyskúšať zadarmo, alebo v odporúčaných kasínach za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Flame of Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Flame of Fortune
Game Platform Barcrest Games
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo