Automaty Fisticuffs online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fisticuffs

Spoločnosť Net Entertainment vydala zo svojej dielne ďalšiu skvelú novinku pod názvom Fisticuffs. Novinka, ktorú treba určite vyskúšať, ak máte radi trošku tvrdšiu hru a nezľaknete sa tvrdého súboja.

Automaty Vás zavedú do ringu, kde sa budú odohrávať pästné súboje. Pästné súboje Vás prenesú do čias, keď bol box len pre pánov. Majú skutočne veľmi peknú grafiku, na valcoch nájdete symboly napr. trofej, boxerské rukavice a ďalšie.

Fisticuffs sú 5-valcové automaty, ktoré si môžete zahrať zadarmo, ale ak máte odvahu, tak sa môžete pustiť do pästného súboja aj za peniaze. Skutoční hráči nemajú strach a hrajú za peniaze. Čaká tam na Vás vzrušujúci zápas, z ktorého môže vyjsť len jeden víťaz. Tak si nasaďte boxerské rukavice a so znejúcim signálom sa pustite do boja. Nezabúdajte, že na konci čaká výhra.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fisticuffs a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fisticuffs
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Coin Values 0.01 - 1.00
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo