Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fire Opals

Fire Opals je 5-valcový hrací automat rozvrhnutý do šesťuholníka, ktorý má systém Multiway Xtra so 720 možnosťami výhry. Funkcia Multiway Xtra umožňuje výherné kombinácie v oboch smeroch. Samotná hra je rozložená do hornatej oblasti, ktorá je záhadou pre každého návštevníka, pretože dokáže obdarovať nádhernými opálmi. Nájdením týchto drahokamov budete bohatší nielen o peniaze, ale aj o zážitok so zaujímavej dobrodružnej cesty v tomto zaujímavom pohorí.

V hre nájdete symboly, ktorými sú skvosty ako červené a modré opály, herné logo, ženu, kvetinu Rajka, orchideu, sopku a štandardné kartové symboly.

Hľadajte si výherný drahokam

Automatová hra Fire Opals od tvorcov IGT Interactive ponúka aj množstvo špeciálnych symbolov ako wild, multipliers, stacked symbol, scatter symbol a voľné roztočenia zadarmo, s ktorými získate ešte väčšie peniaze na váš herný účet. Môžete si ju zahrať zadarmo, pre zábavu, ale aj za reálne peniaze vo vybraných kasínach EU.

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fire Opals a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fire Opals
Game Platform IGT
Ways to Win 720
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo