Hracie výherné automaty Fire Joker

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Fire Joker

Play´N Go predstavuje hracie automaty Fire Joker, ktoré majú veľmi jednoduchý dizajn a zaváňajú retro štýlom. Ponúkajú tri valce a päť výherných línií, kde stretnete symboly ako číslo 7, hviezdy, rôzne ovocie, X a samotného žolíka. Ohnivý žolík stvárňuje wild symbol, ktorý dokáže nahradiť všetky ostatné symboly tak, aby vznikla nová výherná kombinácia. Ďalšími špeciálnymi funkciami sú: ohnivé opakované roztočenia a násobetele výhier.

Vyhrajte až 800 násobok svojej stávky

Ak na automatovej hre Fire Joker naplníte valce rovnakými symbolmi, môžete získať obrieho násobiteľa, vtedy sa na hracej ploche objaví koleso, ktorým si vytočíte násobiteľa. Ohnivým opakovaným roztočením vám automat umožní získať druhú šancu na výhru. Vyskúšajte si ju zahrať zadarmo, alebo v online licencovaných kasínach za skutočné peniaze s množstvom bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Fire Joker a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre