Fat Santa

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fat Santa

Vývojári spoločnosti Push Gaming prinášajú sviatočný hrací automat Fat Santa.  Hra patrí bezprostredne k Vianociam. Ponúka množstvo skvelých odmien online. Na piatich valcoch automatu môžete natrafiť na päťdesiat výherných línií. Santa v tejto hre vám doručí na vašu adresu želania, ktoré ste si vysnívali.

Prostredníctvom symbolov znázorňujúcich Vianoce si doprajete tie najkrajšie darčeky. Hra ponúka zaujímavé funkcie. Jednou z nich je funkcia Free Games Feature, ktorá umožňuje spustiť Santa Wild. Nájdete tu tiež funkciu voľných roztočení a rôzne bonusy. Vianoce plné prekvapení je tu. Veľa šťastia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fat Santa a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fat Santa
Game Platform Push Gaming
Rows 5
Reels 5
Lines 50
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry