Fantasini: Master of Mystery výherný automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fantasini: Master of Mystery

Kúzelník Fantasini alias “Majster kúziel” vám ukáže svoje triky a prikúzli vaše očakávania na zaujímavej hre Master of Myster. Samozrejme jeho vystúpenie nebude bez známeho triku ako je ťahanie zajaca z klobúka, či rezanie ženy na polovicu. Hrací video automat Fantasini: Master of Mystery na svojich piatich valcoch disponuje s 243 fixnými výplatnými líniami. Nájdete tu aj špeciálny Linked Reels bonus. Preneste sa aj vy prostredníctvom automatovej hry Master of Mystery do sveta kúziel, ktoré vám prinesú neskutočné výhry.

Kúzelné skrinky s veľkými výhrami len pre vás

Okrem štandardných kartových symbolov tu stretnete symboly s kúzelníckou tématikou ako napríklad: kúzelník Fantasini, kúzelnicka guľa, železné putá, skrinka, karty prebodnuté dýkou, partnerka kúzelníka, taktiež špeciálne funkcie wild symbol a roztočenia zadarmo.

Zabávajte sa vďaka spoločnosti Net Entertainment a pričarujte si skvelé výhry na automate Fantasini: Master of Mystery v online licencovaných kasínach za skutočné peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fantasini: Master of Mystery a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fantasini Master of Mystery
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo