Hrací automat Family Guy

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Family Guy

Hrací automat od spoločnosti IGT, je inšpirovaný veľmi populárnym kresleným seriálom Family Guy. Grafika je identická s kreslením seriálom, hudba je úvodná zvučka a počas hry na Vás hovoria postavy svoje známe hlášky. Ak ste fanúšikom tohto známeho seriálu, budete s hracím automatom Family guy veľmi spokojný.

Hracie pole má klasických 5 valcov a 3 riadky. Okrem zaujímavej témy, ponúka hrací automat aj mnoho bonusových funkcii.

Bonusy a funkcie

  • Wild symbol – ikona Family guy – pomocou tohto symbolu môžete získať až 500 herných mincí.
  • World bonus – získavate točenie zadarmo a počas točenia môžete získať jeden z bonusov: Chicken Fight, Drunken Clam alebo Lois’ Hot Free Spins.
  • Drunk Calm bonus – navštívite bar a vyberiete si jednu zo 4 postáv. Vyhrať môžete násobenie výhry 25x -1000x.
  • Chicken Fight Bonus – Peter Griffin bude zápasiť 3x s obrím kurčaťom. Pozbierajte čo najviac výherných balíčkov. Balíčky Vám môžu vyhrať zisk až 1000x hodnotu mince.
  • Lois’ Hot Free Spins – získavate 10 točení zadarmo. Počas točenia získavate zaujímavé výhry a ešte ďalšie točenia zadarmo navyše.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Family Guy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Family Guy
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 30
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV