Fairytale Legends Mirror Mirror

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fairytale Legends Mirror Mirror

Zo sveta rozprávok pochádza aj ďalší zo série hracích automatov Fairytale Legends od tvorcov hazardných hier NetEnt. Na piatich valcoch video automatu Fairytale Legends Mirror Mirror môžete nájsť 243 spôsobov ako vyhrať. Pripravte sa na skvelé dobrodružstvo, ktoré vás bude sprevádzať temným lesom plným hrdinov a zaujímavých odmien.

Nájdete tu spolu sedem bonusových prvkov, jedným zo zaujímavých je aj funkcia voľných roztočení, kde máte 10 voľných zatočení a možnosť spustenia funkcie Mirror Re-Spin na každom voľnom spine - môžete vyhrať až 1,822.5 násobok vášho podielu. Zoznámte sa s rozprávkovými legendami aj v tejto hre, roztočte valce automatu a priblížite sa skôr k splneniu vašich snov online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fairytale Legends Mirror Mirror a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fairytale legends mirror mirror
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze