Hracie automaty online Evolution

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Evolution

Okrem skvelej zábavy sa v prípade depozitu môžeš tešiť na výhry o akých sa ti ani nesníva. Zabudni na Loto alebo iné nudné tipovanie. Peniaze sa dajú získať aj zábavou. Evolution je svojou grafikou úžasný, priam neprekonateľný automat a považujem ho za skutočný skvost vo svete gamblingu. Už mi len zostáva zaželať Vám veľa šťastia a predovšetkým zábavy.

Vývojári na tomto hracom automate bezpochyby popracovali a vytvorili tak jedinečný online hrací automat Evolution plný napätia a zábavy. Názov hracieho slotu je odvodený od vývoja samotného života, počnúc jednobunkovými organizmami cez ďalšie vývojové stupne. Živočíchy objavujúce sa na jednotlivých valcoch sa neustále vyvíjajú a s ich vývojom stúpajú aj Vaše šance na výhru. Čím ďalej to dotiahnete, o to krajšia suma sa bude vynímať na Vašom hráčskom konte. S trochou šťastia sa dá vyhrať až 44 000 mincí pri vklade od 25 centov do 125 €.

Rôznorodosť animácií, efektov, zvukov a samotných symbolov, ktoré sa tu objavujú, sú ďalším dôkazom tvorivosti a skvele odvedenej práce na tomto hracom automate. Výhra pozostáva minimálne z 3 rovnakých symbolov. Ak sa objavia 3 symboly žiarivých zelených cifier, získali ste 10 voľných kôl, pri 4 symboloch je to 15 voľných kôl, no a 5 z týchto symbolov znamená až 20 voľných kôl. Jednotlivé symboliky sa pohybujú sem a tam a na svojich pozíciách vytvárajú reťaze. Hracie valce v tomto slote síce nepatria ku klasickým, no je ich spolu 5. Pri ďalšom točení vyletia obrázky do horných častí obrazovky a vytvoria tak miesto pre iné.

Minimálny vklad predstavuje 25 centov a aktivuje sa nimi 25 výherných línií. Môžete však vsadiť až 125 €. Scatter-symboly Vám umožňujú získať ďalšie bezplatné hry, v ktorých tak zvyšujete svoje šance byť tí najlepší. Wild-symboly v online hracom automate Evolution sa objavujú len na valcoch 2, 3 alebo 4. Tieto umožňujú najvyššie výherné kombinácie. V tomto slote je aj funkcia Evolution-Feature, ktorá sa naštartuje počas voľných kôl, pri ktorých sa vytvorí výherná kombinácia pozostávajúca z jednotlivých symbolov. Funkcia Evolution sa objaví len počas voľných hier a aktivuje sa výplata výhry. Tu sa symboly z výhernej línie vyvíjajú do symbolových úrovní až pokým sa nevytvorí nová výherná symbolová kombinácia. Existujú spolu dve symbolové skupiny a každá z nich pozostáva z 5 symbolov. Sú to komplexné mnohobunkové organizmy a jednoduché organizmy.

Ak Vás hrací Evolution láka a zároveň sa niečo chcete naučiť o samotnej evolúcii, ktorá ľudstvo fascinuje od nepamäti, zahrajte ho v licencovaných online kasínach. Okrem nových poznatkov, môžete získať zaujímavé výhry a dobre sa zabaviť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Evolution a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Evolution
Game Platform NetEnt
Theme Evolution World
Symbols Symbols Single Cells, Underwater Creatures, Jelly Fish, Mythological Creatures
Reels 5
Min / Max Bet 0.25 - 125
Lines 25
Free Spins Yes
Coin Values 0.01 - 0.50
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo