CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Euphoria nakopne tvoje emócie

Spoločnosť Microgaming predstavila ďalší prírastok do série Xtreme Pays, Euphoria. Okrem Zábavná témy založenej na drahokamoch v žiarivých farbách obsahuje tento päťvalcový, hrací automat niekoľko vzrušujúcich funkcií a lukratívných multiplikátorov výher. Vďaka tomu, sa hráči neustále snažia hľadať, skutočne epické výhry.

Od dusnej džungle s divokou opicou (Wild Ape), po starovekú civilizáciu egyptského kráľa (Egyptian King), prišiel na rad pohľad na hviezdy. Výsledkom je presvedčivý hrací automat, ktorý je oveľa pútavejší, ako by sa mohol na prvý pohľad zdať. Hrací automat  je explóziou farieb, pri ktorej sa galaktická téma a fenomenálne zvukové pozadie spájajú a vytvárajú takmer magický zážitok. Byť súčasťou série Extreme Pays znamená, že hráči sa môžu tešiť na vysoko volatilnú hru.

V hracom automate Euphoria, Vás privíta klasická mriežka 5x3. Víťazné kombinácie sú tvorené získaním troch alebo viacerých Wild symbolov, zľava doprava, čo znamená 243 spôsobov, ako vyhrať. Okrem toho získajte dobrý prehľad a Eufória je schopná ísť medzi hviezdy s výškou výhier až do 20 000-násobku vášho vkladu. S trojice hracích automatov v sérií Xtreme Pays, má Euphoria najnižšiu mieru RTP, ktorá je viac-menej priemerná 95,99%. Má však najväčší potenciál.

iSoftBet je lídrom v oblasti dodržiavania predpisov, má licenciu na 17 regulovaných trhoch po celom svete. Poskytuje kasíno automaty najvyššej kvality s rýchlim uvedením na trh. S hracím automatom Euphoria odviedol skvelú prácu. Každý detail bol dobre premyslený a výsledkom je hrací automat ktorý vystrelil až ku hviezdam.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hrací automat Euphoria nakopne tvoje emócie a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Euphoria
Game Platform iSoftBet
Ways to Win 243
Theme Slot reels spinning in a Nebula
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.30 - 30.00
Maximum Win 20,000x
Jackpot No
HD Yes
Game Features Euphoria Spin, Free Spins
Free Spins Yes
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply