Hracie automatové hry The Epic Journey

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Epic Journey

Spoznávajte krajinu plnú skál a vysokých pohorí na hracom automate Epic Journey od tvorcov Quickspin. Hra ponúka neskutočných 100 výherných línií na piatich valcoch a na 3 rôznych sadách valcov videoautomatu, kde môžete preskúmať krásy prírody. Tento príbeh automatovej hry je inšpirovaný Julesom Vernom "Cesta k Zemi". Prostredníctvom úžasných symbolov nájdete, to čo ste doposiaľ nepreskúmali. Nájdete tu bonusy a špeciálne symboly akými sú Joker Vulkan Joker, Bonus Voľby. V Bonus Voľby môžete vyhrať Safari bezplatné rozotočenia, Mushroom Forest, Fossil Lov a mince výhier!

Výprava plná prekvapivých odmien

Užívajte si dobrodružnú výpravu, na ktorej nájdete tú správnu cestu k vytúženej výhre na výhernom automate Epic Journey.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Epic Journey a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Epic Journey
Game Platform Quickspin
Bet Levels 1
Rows 3
Reels 15
Lines 100
Jackpot No
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
Theme Treasure hunt theme
Coin Values 0.02
3D Yes
HD Yes
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo