Energoonz automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Energoonz

Hlavnými hrdinami hracieho automatu Energoonz sú animované postavičky, ktoré sa sa podobajú na mimozemšťanov a majú oranžovú, zelenú a čiernu farbu. Všetci na vás budú gúľať očami, usmievať sa a vzájomne po sebe pokukovať. Hra ponúka skvelý zážitok, ktorý sprostredkuje prostredníctvom firmy Pla'N Go na hracom poli na mriežke 5x5. Po zatočení valcov sa postavičky spúšťajú zhora, nadol a vytvárajú výherné kombinácie.

Výbuchy výhier s Energoonz

Napravo sa nachádza generátor elektriny, ktorý je použitý pri bonusovej hre. Výherný automat Energoonz obsahuje aj špeciálne symboly ako Wild, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly a stvárňuje ju plazmová guľa spájajúca ostatné znaky vo vodorovnej a zvislej kombinácii. Taktiež tu nájdete bonusovú hru, ktorú spustíte ak sa vám podarí vyčistiť stĺpec s nápisom bonus a potom vám umožní voľné roztočenia. Hra disponuje aj násobiteľom, čím si svoje výhry ešte viac navýšite.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Energoonz a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Energoonz
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 100
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo