CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Elements

Ak ste fanúšikom Sci-fi, vesmíru a a prijemnej hudby, tak výherný automat od spoločnosti NetEnt je ako stvorený pre Vás.

Táto automatová hra sa odohráva na vesmírnej planéte plnej rôznych elementov. Výherný automat je po grafickej stránke spracovaný perfektne a hudba pôsobí veľmi kľudne. Dalo by sa povedať že po rušnom dni, je táto hra ako stvorená na oddych. Okrem grafického prevedenia, tento výherný automat ponúka neuveriteľné množstvo funkcií a bonusov. Funkcie, ktoré môžete v hre nájsť sú napríklad:

  • Pole Avalanche – symboly padajú z hora namiesto toho, aby sa točili na valcoch. Po výhernej kombinácií expolodujú a zmiznú.
  • Pole Energie – pole energie je rozdelene na 4 časti a vždy svieti vedúci element.
  • Free Falls – vždy pri spustení máte 10x Free Falls a výhra s Free Falls sa pripočítava k celkovej výhre.

Symboly

V hre sa stretnete so symbolmi ohňa, vody, zeme a vetra v podobe malých živých stvorení. Wild symbol je kamenná kocka, ktorá nahradzuje všetky symboly. Symboly Wild sú: Fire Storm Wild, Air Storm Wild, Earth Storm Wild, Water Storm Wild.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Elements a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Elements
Game Platform NetEnt
3D Yes
Bet Levels 10
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
HD Yes
Jackpot No
Lines 20
Reel Type Free fall symbols
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 20
Game Features Earth storm, Water storm, Fire storm, Air storm
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply