Ecuador Gold

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ecuador Gold

Video automat Ecuador Gold od developerskej spoločnosti ELK Studios má skvelý výherný potenciál. Na svojich šiestich valcoch disponuje až 4 096 spôsobmi ako vyhrať.

Online automat má jedinečné ihrisko, kde pri každej výhernej kombinácii zmiznú symboly, ktoré tvoria súčasť výhernej kombinácie a ostatné symboly spadnú. Viac možností a ďalšie šance získať viac výherných kombinácií pri každom otočení. Počas funkcie Free Drop sa do každej víťaznej kombinácie pridá jeden ďalší riadok. Toto sa nazýva funkcia lavíny a spôsoby výhry môžu byť zvýšené. Hracie pole sa môže rozšíriť na maximálne šesť valcov, osem riadkov a 262114 spôsobov výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ecuador Gold a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ecuador Gold
Game Platform ELK Studios
3D No
Free Spins Yes
Reels 6
Rows 4
Technology HTML5
Ways to Win 4096
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze