CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Eastern Emeralds

Hrací automat Eastern Emeralds v ázijskom štýle v srdci divočiny vám prinášajú tvorcovia hazardných hier Quickspin Gaming. Súčasťou tejto hry sú samozrejme smaragdy, nájdete tu drakov, ryby, mince, korytnačky ale aj vtákov. Dominuje tu červená farba, ktorá má zásadný význam v mytológii mnohých ázijských krajín. V hre je k dispozícii na piatich valcoch dvadsať výherných línií a množstvo špeciálnych symbolov a funkcií, ako napríklad multiplikátor, tri bonusové symboly rozptylu, čím sa spustí Destiny Bonus, kde si hráči vyberú zaujímavé odmeny. Drak je najvýhodnejším symbolom, ktorý vám dáva 7,5-násobok Vášho vkladu na 5 výherných línií.

Cestujte spolu s nami do ázijskej divočiny prostredníctvom výherného automatu Eastern Emeralds a doprajte si čaro krásnej prírody aj u vás doma. Srdce Ázie ponúka masívne multiplikátory vďaka odmeňujúcemu bonusovému prvku, preto neváhajte a roztočte valce online automatu vo vybraných licencovaných kasínach. Môžete sa tešiť na množstvo inovatívnych prvkov a funkcií, ktoré môžete využiť vo svoj prospech, každým roztočením valcov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Eastern Emeralds a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Eastern Emeralds
Game Platform Quickspin
Reels 5
Lines 20
Game Features Multipliers
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply