Drive Multiplier Mayhem

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Drive: Multiplier Mayhem

Ak ste milovníkom tuningových aut a filmov, ako rýchlo a zbesilo, alebo need for speed, tento hrací automat je ako stvorený pre Vás. Automat je plný rýchlych aut závodov a hlavne výhier. Na prvý pohľad Vás možno hneď neočarí, lebo sa bude javiť veľmi klasicky, kvôli symbolom písmen a čísel s 4 postavami pretekárov (Twitch, Hamaki,Bruiser a Jette).

Hracie pole je zostavené klasicky s 5 valcov, 3 riadkov a s 15 výhernými líniami. Vďaka funkciam sa však s automatom nebudete nudiť.

Hrací automat Drive: Multiplier Mayhem ponúka funkcie ako:

  • Multiplier Wilds, kde môžete svoju výhru znásobiť až 5x.
  • Free Spins, kde môžete získať až 10 točení zadarmo so symbolmi Scatter a Nitro
  • Nitro Collect Meter spustite symbolmi Nitro a Wild

Ak by to nestačilo tieto funkcie sa odohrávajú počas závodu. Pretekáte s tromi pretekármi a podľa toho, akú výhru získate vyhráte alebo prehráte pretek. Neváhajte a zahrajte si tento skvelý hrací automat plný vytunených aut.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Drive: Multiplier Mayhem a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Drive Multiplier Mayhem
Game Platform NetEnt
Lines 15
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo