Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Dragonz

Rozprávkovo ladená automatová hra Dragonz od tvorcov Microgaming vám odkryje výnimočné bohatstvo na svojich piatich valcoch automatu, kde ponúka až 243 spôsobov výhry. V hre narazíte na 4 kamarátov: Flint, Switch, Frost a Gobble, ale nájdete tu aj špeciálne symboly ako wild, free spins, kde objavíte garantované výhry.

Rozprávkový svet bezkonkurenčných výhier

Kvalitná 3D animácia prináša bezkonkurenčnú hrateľnosť plnú zábavy a dobrodružstva. Zahrajte si výherný automat Dragonz online, kde na vás čakajú výnimočné bonusy s množstvom výherných kombinácií. Spoznajte rozprávkovú ríšu prekvapivých výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Dragonz a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre