Dragons Awakening

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragons Awakening

Tvorcovia hazardných hier Relax Gaming si na výhernom automate Dragons Awakening vybrali ako hlavného hrdinu draka. Ohnivé zviera vás prekvapí bezplatnými otočeniami a bonusovou funkciou Dragons Rage.

Na valcoch hracieho automatu predstavujú štyria hrôzostrašní draci v červenej, oranžovej, zelenej a modrej farbe symboly s vyššou hodnotou. Prebuďte drakov v horúcich a zaparených hĺbkach tlejúcej sopky, kde na vás čakajú fantastické odmeny v online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragons Awakening a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragons Awakening
Game Platform Relax Gaming
HD Yes
Free Spins Yes
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry