A dragon story automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

A Dragon Story

Hrací automat menom A Dragon Story online ponúkajú skvelú príležitosť získať bohatstvo mocného draka Ruffa z jeho jaskyne. Keďže sa to rytierovi Sir Williamovi doposiaľ nepodarilo, poklady čakajú na každého odvážlivca. Poďte si zmerať sily s drakom a získať tak jeho poklady ako šperky, zlato a iné drahokamy, všetko nájdete ukryté v stráženej jaskyni. Drak Ruff neznesie predstavu, aby toto bohatstvo mali vlastniť ľudia.

Vybojujte si svoj poklad

Znásobiť svoje výhry môžete získaním špeciálnych funkcií a symbolov, ktoré táto hra ponúka, okrem roztočení zadarmo napríklad Scatter symbol. Až 25 výherných línií na výhernom automate A Dragon Story si budete užívať, aj na svojich mobilných zariadeniach. Jaskyňa ukrýva množstvo žiarivého pokladu, zlata a šperkov, preto najrýchlejší a najšikovnejší hráči berú všetko. Staňte sa statočným hrdinom a porazte draka Ruffa, ktorý sa nechce s nikým deliť o svoje drahocenné poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

A Dragon Story a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title A Dragon Story
Game Platform SG Gaming
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo