Automatová hra Dragon´s Myth

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon's Myth

Na hracom automate Dragon's Myth sú hlavnými hrdinami draci, ktorý žijú v jaskyniach a útesoch v horách. Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo s obludami chrliacimi oheň. Nestretnete sa s nimi náhodou. Zdolajte priepasť plnú nástrah a získajte skvelé výhry na výhernom automate Dragon's Myth. Rôzne nastavenia a tlačidlá sú umiestnené priamo na skalách nachádzajúcich sa náhodne na zemi. Hra od tvorcov Microgaming ponúka na piatich valcoch až 20 výherným línií spolu s roztočeniami zadarmo, špeciálnym symbolom Wild, funkciami Fixed Wilds a Dragon Bounty. Zlákajte draka do klietky a získajte vytúžený jackpot.

Vyhrajte boj s drakom a získajte bohatú odmenu

Vizualizácia samotnej hry spolu so zvukovými efektami vám prinesú tú pravú atmosféru z dobrodružnej cesty za drakmi. Nepremeškajte skvelú šancu získať fantastické výhry, a vyskúšajte si skvelú automatovú hru Dragon's Myth zadarmo, alebo za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon's Myth a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon's Myth
Game Platform Rabcat
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo