Dragon Maiden

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon Maiden

Svet fantázie otvára svoje možnosti na video automate Dragon Maiden. Dračí príbeh vám sprostredkujú navrhovatelia hazardných hier Play´N Go. Hra ponúka na svojich piatich valcoch od 243 až 7,776 spôsobov ako získať zaujímavé odmeny online. Hrací automat dýcha stredovekom a fantazijnymi symbolmi už od samého počiatku. Preto neváhajte roztočiť valce a zapojte sa do hry plnej dobrodružstva.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon Maiden a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon Maiden
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Game Features Re-Spins
Ways to Win 243
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online Hazardné Hry