Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon Island

Tématikou Dragon Island výherných automatov sú samozrejme rôzny draci, ktorý sa nachádzajú na ostrove, kde sa odohráva dej tejto hry. Na piatich valcoch tvorcovia spoločnosti Net Entertainment pripravili 15 výherných línií, s množstvom atraktívnych výherných funkcií a symbolov, ktoré vám zvýšia vaše zisky. Automat ponúka slávny gold wild symbol (zlatý drak), ktorý môže vynásobiť vaše výhry až 8x, patrí medzi najcennejší symbol tohto automatu, lebo prináša najvyššie výhry. Ďalej môžete získať skvelých 50 free spins zadarmo s expandujúcimi wild symbolmi. výhry sa vyplácajú v oboch smeroch. Päť zlatých drakov na jednej aktívnej výhernej línii vám prinesie až 2500 mincí.

Hrací automat Dragon Island obsahuje dve sady štandardných symbolov. Prvá sada symbolov zobrazuje rôzne postavy drakov a vypláca vysoké výhry. Druhá sada symbolov sa skladá zo symbolov hracích kariet a vypláca nižšia výhry. Ďalším špeciálnym symbolom je Scatter, ktorý vám prináša voľné roztočenia zadarmo.

Víta vás dračí svet plných výhier

V automatovej hre Dragon Islandza tri symboly scatter (sopky), získate 10 voľných roztočení zadarmo s násobiteľom 3x. 4 scatter symboly vám spustia 20 voľných roztočení zadarmo s násobiteľom 10x a konečne za 5 sopiek získate 50 roztočení zadarmo s násobiteľom 100x. Počas voľných roztočení zadarmo sa navyše náhodne objavuje expandujúci wild symbol vždy na jednom celom valci. Ten vám na valcoch pomôže získať slušné aj veľmi vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon Island a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon Island
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 15
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo