Hracie automaty Dragon´s inferno

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon's Inferno

Presuňte sa na chvíľu do rozprávkového sveta, kde stretnete jedného draka, chrliaceho oheň na hracom automate Dragon's Inferno od Williams Interactive. Získajte poklady ukryté v jaskyni, kde drak prebýva a staňte sa víťazom na automatovej hre Dragon's Inferno. Stačí ak si roztočíte valce s 30 výhernými líniami, ktorý vám pomôže nájsť ukryté bohatstvo. K dispozícií budete mať množstvo funkcií a symbolov, ktoré vám pomôžu získať vytúžené peniaze na herný účet. Stretnete tu samozrejme symbol draka, lukostrelca, bojovníka, sprievodcu či truhlicu s pokladom, meč, knihu a iné zaujímavé symboly.

Statočnosť a odvaha vás budú sprevádzať na ceste k pokladom

Jaskyňa plná drahokamov a zlata je najlepšia príležitosť, kde začať hľadať výhry na hracom automate Dragon's Inferno. Teraz si ju môžete vychutnať za skutočné peniaze, alebo len tak pre zábavu, kde nie je potrebný žiadny vklad. Fantastická téma a výborné možnosti stávok môžu znamenať získanie najväčších výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon's Inferno a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragons Inferno
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo