Výherné automaty Dragon Born

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon Born

Výherné automaty Dragon born vás zavedú do zeme drakov, s ktorými zažijete skvelú zábavu, dobrodružstvo a veľké výhry peňazí. Spoločnosť Big Time Gaming prináša tento úžasný automat plný drakov, kde nájdete aj symbol rytiera, kráľa, kráľovnej, princeznej, čarodejníc a rôznych pestrofarebných drahokamov. Celá hra je zameraná na stredovek. Šesť valcov hry vám ponúka viac ako stotisíc spôsobov výhry.

Zabojujte a nájdite cestu k výhre

Splňte si svoje sny, a odídete z boja z drakom ako víťaz na automatovej hre Dragon born. Svet drakov vám ponúka skvelé šance na vyššie výhry vďaka špeciálnym symbolom a funkciám, ktorými automat disponuje. Prvým bonusovým symbolom je Full Reel Wilds, sú to expandujúce symboly. Ďalším špeciálnym symbolom je Megaways, kde hľadáte sedem rôznych symbolov. Scatter symbol v hre stvárňuje diamant, ktorý vám na hrací účet pripíše obrovskú sumu peňazí.

Zahrajte si tiež množstvo ďalších obľúbených online kasínových hier. Vytvorili sme šikovný zoznam všetkých online kasín, najnovších noviniek a prehľadov bonusov v kasínach, ktoré nájdete na bočnom panely našich webových stránok. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automat a stolové hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon Born a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon Born
Game Platform Big Time Gaming
Ways to Win 117649
Technology HTML5
Reels 6
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo